Behringer PMP500MP3
Category
Behringer
Store
Thomann UK
Brand
Behringer
Behringer PMP500MP3, 8-Channel Powermixer, Power: 500 W, Built-in MP3 player, Reverb, "Wireless-ready" for optional Behringer ULM wireless microphone (not included), 4 mic / line inputs: XLR / 6.3 mm jack, 2 stereo inputs: 6.3 mm jack, 48 V...